Connect with us

Haberler

Prison Break Biraderler Tekrar Yan Yana

Published

on

Lincoln Burros ve Michael Scofield yani Dominic Purcell ve Wentworth Miller, Universal Television’ın yeni dizisi Snatchback’de tekrar bir araya geliyorlar…

Snatchbackin resmi tanıtımında şu ifadeler yer alıyor: “Günümüzde hala sahada aktif olan gerçek bir gizli istihbarat görevlisinin hayatından esinlenen dizi, dünyanın dört bir yanındaki en egzotik ve aynı derecede tehlikeli yerlerden rehineleri kurtaran, son derece yetenekli, özel olarak sözleşmeli bir ajan ekibinin hikayesini konu alıyor.”

Purcell ve Miller, 2006’dan 2009’a kadar dört sezon boyunca Fox’un “Prison Break” dizisinde Lincoln Burrows ve Michael Scofield kardeşler olarak başrol oynadılar ve ardından yeniden yayınlanma emri verilmeden önce diziyi sonlandıran bir TV filmi olan “The Final Break” geldi; 5. Sezon 2017’de Fox’ta yayınlandı. İkili ayrıca CW Arrowverse dizisi “The Flash” ve “Legends of Tomorrow”da da yer aldı; Miller, Leonard Snart namıdiğer Kaptan Cold’u, Purcell ise Mick Rory namıdiğer Heat Wave’i canlandırdı.

Rosenbaum ise 2002’den 2008’e kadar yedi sezon boyunca FX’te yayınlanan “The Shield” adlı dizide yazar ve yapımcı olarak çalıştı ve dikkat çekti. Diğer çalışmaları arasında NBC’nin “Chuck”, Fox’un “Gang Related”, ABC’nin “V” ve USA’in “Queen of the South” dizileri yer almakta. Ayrıca şu anda İtalya’da yapım aşamasında olan korsan draması “Sandokan”ı da yarattı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir