Connect with us

Haberler

The Boys’da Tanıdık Bir Yüz Daha

Published

on

Jared Padalecki, Eric Kripke’nin The Boys’a katılma davetini kabul etti .

Supernatural yaratıcısı Kripke yakın zamanda Padalecki ile Prime Video’nun popüler dizisi The Boys’un beşinci ve son sezonunda yeniden bir araya gelme isteğinden bahsetmişti  Aktöre, Deadline tarafından bu göreve hazır olup olmadığı sorulduğunda, aktör tereddüt etmeden “Cevap evet” dedi.

“Kendisiyle bir rol hakkında konuştuk, hatta bugün konuştuk. Sanırım oyunculuk hayatımın bu noktasında, yalnızca gerçekten önemsediğim projelerde veya gerçekten önemsediğim insanlarla çalışmak istiyorum ve açıkçası Eric ve ben sonsuza dek silinmez bir şekilde bağlıyız.”

Padalecki, Mayıs ayında aniden iptal edilen CW dizisi Walker’a gelecek hafta veda ediyor . Dizi dört sezon sürdü. Başrol oyuncusu ve yapımcı olarak Padalecki bu projeyle oldukça meşguldü.

Programında artık biraz boş zaman olduğunu belirten Padalecki, Deadline’a Kripke ile yeniden bir araya gelme olasılığını dört gözle beklediğini söyledi.

“Yani, Supernatural’ı o yarattı . Sam Winchester’ı o yarattı. Ruby’yi [Genevieve Padalecki] o yarattı, onunla evlendim ve bir aile kurdum,” diye devam etti. “Ona hayranım. Mizahına hayranım. Bir insan olarak, hikaye anlatıcılığına hayranım. Bu yüzden sabırsızlanıyorum. Beşinci sezonun gelecek yıla kadar çekileceğini sanmıyorum ama o telefon ettiğinde hazır olacağım. Sadece ‘Tamam, ne zaman uçuyorum?’ diyeceğim.”

Padalecki’nin The Boys’a katılması, dizinin 3. sezonunda kötü adam Soldier Boy olarak yer alan Supernatural’daki rol arkadaşı Jensen Ackles ile yeniden bir araya gelme kapısının açılacağı anlamına da gelebilir . Ayrıca Ackles The Boys’un spin off’ dizisi Gen V ‘de de rol aldı. Soldier Boy dizinin 4. Sezonunda resmi olarak görünmese de, beşinci ve son sezonda tekrar ortaya çıkabilir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir