Connect with us

Haberler

Will Smith’den Bir Proje Daha

Published

on

Will Smith, Bad Boys: Ride or Die ile kariyerini yeniden canlandıran başarısının ardından yeni filmine yoğunlaştı.

Smith, Sony Pictures için Resistor filminde rol almak üzere görüşmelere devam ediyor. The Hollywood The HollywoodReporter‘ın haberine göre Escape Artists’ten gelen proje, New York Times’ın en çok satan yazarı Daniel Suarez’in 2014 tarihli Influx romanının uyarlaması. Fakat henüz takvimle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı.

Kitap, mucitleri gizli bir hapishaneye kilitleyen ve çalışmalarını gasp eden bir devlet kurumuna odaklanıyor.

Şu anda geliştirme aşamasında olan film için henüz bir yönetmen belirlenmedi. İlk taslağı senarist Zak Olkewicz ( Bullet Train ) kaleme aldı ve en son versiyon Akademi Ödülü adayı yazar Eric Warren Singer’dan ( Top Gun: Maverick , American Hustle ) geldi.

Yapımcılar arasında Todd Black, Jason Blumenthal, Steve Tisch, Tony Shaw ve Dave Wilson’ın yanı sıra Westbrook’tan Smith ve Jon Mone yer alıyor. Heather Washington yönetici yapımcılığını üstleniyor. 

Smith ve Black daha önce Sony’nin Seven Pounds , The Pursuit of Happyness  ve Emancipation filmlerinde birlikte çalışmışlardı .

Haber, Smith’in 2022 Oscar töreninde Chris Rock ile tokat olayının ardından gişede en çok kazanan isim konumuna geri dönmesinin ardından geldi . Bu ayın başlarında sinemalara giren ve başrollerini Martin Lawrence’ın paylaştığı Sony filmi Bad Boys: Ride or Die, vizyona girmesinden 10 gün sonra yurtiçi gişede 100 milyon doları aştı.

1995 yapımı Bad Boys ile başlayan aksiyon-komedi filmi serisinin dördüncü filmi olan Ride or Die , bu yaz gişede beklenenden çok daha iyi bir performans gösteren ilk film oldu .

Kaynak: The Hollywood Reporter

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir