Connect with us

Haberler

Damon ve Affleck’ten Yeni Bir Aksiyon

Published

on

Deadline’ın haberine göre Matt Damon ve Ben Affleck , Joe Carnahan’ın yazıp yönettiği suç gerilim filmi RIP’te bir kez daha birlikte rol alacak .

Çekimlerine bu sonbaharda başlaması beklenen projenin yapımcılığını Damon ve Affleck’in yapım şirketi Artists Equity üstlenecek. Konuyla ilgili ayrıntılar şu an gizli tutuluyor, ancak potansiyel alıcılardan (hem sinema hem de streaming kanalları) oldukça ilgi gören bir proje olduğu konuşuluyor. Damon ve Affleck bu yılın başlarında başka bir polisiye gerilim filminde birlikte rol almayı planlıyorlardı. Ben Affleck, Animals’ı Connor McIntyre tarafından yazılan bir senaryodan yönetecekti ve aynı zamanda Damon’la birlikte rol alacaktı, ancak The Accountant’ın devam filminin çekimleri sebebiyle takvimin oluşturulamadığı ve bu nedenle projenin duraklatıldığını belirtiliyor.

Matt Damon ve Ben Affleck, Good Will Hunting’ i birlikte yazıp başrol oynadıktan sonra Chasing Amy, Dogma, Jay and Silent Bob Strike Back ve Jay and Silent Bob Reboot gibi çoğunlukla Kevin Smith yapımları olmak üzere birçok filmde birlikte rol aldılar . İkili ayrıca Nicole Holofcener’la birlikte Ridley Scott’ın The Last Duel filminin senaryosunu da yazdı ve bu deneyim, Damon’un yeniden birlikte çalışmaya öncelik vermeleri gerektiğini fark etmesini sağladı.

Damon; “Bir gün karımın bana, ’15 yıldır seni böyle gülerken duymamıştım’ dediğini hatırlıyorum.O deneyimden şu şekilde çıktık: Bunu neden daha sık yapmıyoruz? Ve 50’li yaşlarınıza geldiğinizde sadece şunu diyorsunuz: Bunu bir öncelik haline getirmezsek, bu gerçekleşmeyecek.” Sonrasında Affleck’in yönettiği Michael Jordan/Nike filmi Air için kısa sürede yeniden bir araya geldiler . Açıkçası umarım böyle de devam ederler.

Şu anda RIP hakkında hiçbir şey bilmiyor olsak da Affleck ve Damon’u bir arada görmek her zaman eğlenceli. Ayrıca Joe Carnahan da aksiyon ve gerilim işini kesinlikle biliyor.

Kaynak: JoBlo

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir