Connect with us

Haberler

Sasha Baron Cohen MCU’ya Dahil mi Oluyor?

Published

on

Geçtiğimiz günlerde oldukça ciddi bir söylenti olarak sosyal medyada yer alan bu söylenti Deadline‘a göre söylentinin çok ötesinde ve gerçek olmaya çok yakın.

Prodüksiyona yakın bir kaynak, Deadline’a Cohen’in Ironheart’ın bir parçası olması ve muhtemelen Mephisto’yu oynaması hakkında sette oldukça yoğun bir şekilde konuşulduğunu doğruladı. Ayrıca Cohen, İngiltere’deki Pinewood Stüdyolarında bulunan Marvel tesislerinde de görüldü. Marvel ve Cohen temsilcileri ise, Cohen’in Ironheart veya MCU’ya katılımı hakkında yorum yapmadı.

Cohen’in MCU’ya katılımı, geçtiğimiz hafta sonu, çok sayıda çizgi roman odaklı Twitter hesabının Cohen’in kötü adam olarak rol aldığı söylentisini bildirmesiyle sosyal medyada yayılmaya başladı. Dikkatler söz konusu rol için baş teori olarak Mephisto’ya odaklandı.

Chinaka Hodge tarafından yaratılan altı bölümlük Ironheart’ta Dominique Thorne, Iron Man’den bu yana en gelişmiş zırh takımının yaratıcısı ve dahi bir mucit olan Marvel karakteri Riri Williams’ı canlandırıyor. Daha önce duyurulan oyuncular arasında Anthony Ramos, Manny Montana, Shakira Barrera, Alden Ehrenreich, Regan Aliyah, Shea Couleé ve Zoe Terakes yer alıyor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir