Connect with us

Haberler

Ezra Miller Hırsızlık Suçlamalarını Reddetti

Published

on

Son dönemde başını canlandırdığı Flash karakterinden daha hızlı belaya sokan Ezra Miller kendisine yöneltilen hırsızlık suçunu reddetti. Eğer suçlu bulunursa 26 yıl hapis ve 2000 dolar hapis cezası ile karşı karşıya kalacak.

Vermont Eyalet Polisi, Miller’ın Vermont, Stamford’da “boş bir eve ağır hırsızlık suçu” ile girmekle suçlandığını doğruladı. Polis raporuna göre, evden birkaç şişe alkol çalındı. Muhtemel sebep, gözetleme videolarının ve ifadelerin incelenmesinden sonra bulundu ve Miller’a 7 Ağustos’ta bir celp gönderildi. 26 Eylül’de mahkemeye çıkması planlanıyor.

Son bir kaç ayda saldırı, taciz gibi bir çok olaya karışan Miller’ın en sonunda mental problemleri olduğunu ve tedaviyi kabul ettiği bildirildi.

Warner Bros ise yaşanan bunca olaya rağmen 200 milyon dolara çıkan bir projeye kıyamadığı için Miller’ın ipini hala çekmeyerek iki yüzlü davranmakla suçlanıyor. Issa Rae’nin bu konudaki açıklamaları oldukça dikkat çekici:

“Ezra Miller ile ilgili gelişmeler bana göre, Hollywood’un bir microcosmosu’dur. Defalarca kabahat işlemiş bir suçlu var, gaddarca davranıyor ve bu olaylar sebebi ile prodüksiyonu durdurmak yerine filmi ve Miller’ı kurtarma çabası var. Bu, Hollywood’un kendini kurtarmak ve suçluları korumak için nelere katlanacağının açık bir örneğidir. Bu, yalnızca Hollywood ısrar etmeye devam ederse devam edecek olan sürekli bir istismar modelidir”

Sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir