Connect with us

Haberler

Will Smith Geri Dönüyor

Published

on

94. Oscar Ödül Töreninde meydana gelen tokat olayından sonra kariyeri yokuş aşağı giden Will Smith için eskiye dönüş ihtimali belirdi. Söz konusu olaydan sonra Bad Boys 4, I Am Legend 2, Fast and Loose gibi sıkı projelerden uzaklaştırılan Smith için işler pek düşündüğü kadar “romantik” gitmedi.

Filmin yapımı sırasında pandemi sebebi ile bir çok gecikme ve erteleme meydana gelirken tam her şey yoluna girdi dendiği anda tokat olayı gerçekleşti. Bir çok kişi Emancipation’ın ne zaman gösterime gireceğini bilemez, en iyi ihtimalle 2023 olur derken, filmin ön gösterimlerde oldukça iyi tepki alması ile Apple riski göze aldı ve filmi yayınlamaya karar verdi.

Gerçek bir olaya dayanan ve senaryosu William N. Collage tarafından yazılan filmin yönetmeni Antoine Fuqua. Başroldeki Will Smith’in yanı sıra kadroda Ben Foster, Steven Ogg, Charmaine Bingwa, Gilbert Owuor, Mustafa Shakir, Grant Harvey, Ronnie Gene Blevins ve Jayson Warner Smith gibi isimler mevcut.

Louisiana’da özgürlüğe kavuşmaya çalışan bir kölenin hikayesinin anlatıldığı Emancipation 02 Aralık 2022’de sinemalarda, 09 Aralık 2022’de de Apple TV+’da gösterime girecek

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir